Wilco Kort winnaar cyclus 2!

Wilco Kort is kampioen geworden van de tweede cyclus!

Hij wist in zijn externe partij een mooie plusremise te scoren.

Zijn directe concurrenten Erik Middelkoop en Stefan Buchly kwamen ook niet verder dan remise, waardoor Wilco de winnaar is van deze cyclus.

Vanwege een tijdelijk indelingsprobleem via het normaal gebruike programma Rokade is de eindstand hieronder te vinden.

De uitslagen laatste ronde zijn daaronder weer te vinden.

De spelers die zich hebben afgemeld hebben, zoals gebruikelijk in de laatste ronde van een cyclus, slechts 1 punt gekregen.

De implicaties die deze eindstand heeft voor de plaatsing van de kampioensgroep van dit jaar zal in een volgend artikel worden vermeld

1 Wilco Kort 52.5

2.ErikH Middelkoop 51.5

3.Stefan ​Buchly 51.5

4. Arno Middelkoop 49

5. Otto Boot 47

6. Thom Beeren 47

7.Rogier ​Zoun 45.5

8. Willem van Dalen 43

9. Marc Verheugd 42,5

10. Merlijn Albers 42.5

11. Frank Michielen 42.5

12. Bob Ameling 41

13. Thomas van Beekum 38.5

14. Arie Franke 38

15. Han Perluka 37,5

16. Gerard Arp 37,5

17. Rinze Mulders 37

18. Husham Al Sam 36

19. Harmen Bijster 36

20. Bram Doeves 34,5

21. Henk de Vreede 33.5

22. Frans Battes 33

23. Patrick van Rijn 33

24. Bob de Jong 32

25. Adrey Caljé  31,5

26. Alfons Termaat 31,5

27. Pelle Albers 30,5

28. Arent Modderman 31

29. Piet Haanemaaijer 29,5

30. Hans van Asperen 29

31. Arno van der Lubben 28,5

32. Piet Soeterbroeck 27,5

33. Peter Heek 27

34. Eric Caspers 27

35. Paul Pettinga 26,5

36. Frans Croonen 26

37. Theo Witjens 24,5

38. Will MacGillavry 23

39. Hans Rens 23

40. Pieter de Groot 19

41. Shiraz Al Hassan 16

42. Ricardo Catalan 15,5

43. Rina Westerduin 14

 

Uitslagen:

Bob Ameling - Willem van Dalen: 1/2 - 1/2

Arie Franke - Thomas van Beekum: 1/2-1/2

Han Perluka - Henk de Vreede 1-0

Gerard Arp - Frans Battes 1-0

Piet Hanemaaijer - Piet Soeterbroeck 1/2 - 1/2

Merlijn Albers - Arno Middelkoop 0-1

Otto Boot - Bob de Jong 1-0

Hans Rens - Bram Doeves 0-1

Theo Witjens - Eric Caspers 1-0

Stefan Buchly (extern) 1/2

Erik Middelkoop (extern) 1/2

Wilco Kort (extern) 1/2

Rogier Zoun (extern) 1/2

Rinze Mulders (extern) 0

Arent Modderman (extern) 1/2

Hans van Asperen (extern) 1/2

Husham Al Sam (extern) 0

Shiraz Al Hassan (extern) 0

Harmen Bijster (extern) 1/2

Ricardo Catalan (extern) 0

Arno van der Lubben (extern) 1/2

Thom Beeren (extern) 1

Afgezegd:

Peter Heek

Will MacGillavry

Marc Verheugd

Frank Michielen

Pieter de Groot

Frans Croonen

Paul Pettinga

Patrick van Rijn

Alfons Termaat

Adrey Caljé

Pelle Albers

Rina Westerduin

 

 

 

 

.